fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1. klassid panid oma kevadlilled kasvama

07.10.2020

2. oktoobril istutasid 1. klasside õpilased suure koolimaja ette krookusesibulaid. Igale klassile oli ettevalmistatud peenrake, kuhu terve klassi lillesibulad kasvama pandi. Enne istutama hakkamist tutvuti põhjalikumalt krookustega, et nad on sibullilled ja õitsevad varakevadel.

Krookuste istutamine on meie koolis pikaajaline traditsioon ja üks paljudest tegevustest, et õpilased saaksid teha loodusega lähemalt tutvust. Nii mõnigi laps pistis krookusesibula mulda esimest korda ja lubas kevadel hoolega vaadata, kus just tema lill õitsema hakkab. Miks me istutame just krookuseid? See on suurepärane võimalus näha, kuidas väikesest sibulast kasvab ilus kevadlill, mis oma õitsemisega kõigile rõõmu valmistab.

Jalus