fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

1. klassid tähistasid suvelaste sünnipäevi

13.06.2016

1. klassid pidasid enne kooli lõppu suvelaste sünnipäevapidu, mille teemaks oli „Meremees ja meri“. Päev enne seda käisid 1.a ja 1.b klass Käsmus Kaptenite külas ekskursioonil, kus kõik õpitu sai ka sünnipäevapeol meelde tuletatud.

Kuna ilm oli suviselt soe, siis sai mängud läbi viia õues. Lapsed said teha oma kätega köit ja avastada aardekaarte. Väga tähelepanelik tuli olla kapteni korraldusi kuulates ja leida ohutu teekond majakani, kus tee peal varitsesid karid. Sünnipäevalauluks prooviti laulda käemärkidega „Mu mütsil on kolm nurka“ ja mängiti populaarseid mänge.

Üllatuskülalisteks oli üks pardiemme oma kümne pojaga. Pärast pidu ootas klassis uhke sünnipäevalaud, mille olid vahepeal vanemad ühiselt ja loovalt katnud.

 

Jalus