fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1. klassid tutvusid kadripäeva kommetega

25.11.2020

Novembri keskel käisid 1. klassid Eesti Vabaõhumuuseumis tutvumas kadripäeva kommetega. Lapsed kogunesid Kuie koolimaja klassiruumis, kus neid võttis vastu kadrisandiks riietatud õpetaja. Lastega vesteldi hingedeajast ning mardi- ja kadripäeva kommetest. Jutu illustreerimiseks näidati lastele lõbusat filmilõiku kadripere tegemistest ja käimistest. Lapsed said teada, kes kuuluvad kadriperre ja millised on nende ülesanded kadrisandiks käimisel.

Peale filmi vaatamist näitas õpetaja ette, kuidas kõige lihtsamate vahenditega ennast kadrisandiks riietada. Järgnevalt said lapsed ise valmistada kadrisandi maski. Selleks värvisid nad maski sobivate värvidega ja lisasid lambavillast juuksed ja kulmud. Lõpetuseks anti igale õpilasele tunnistus kadripäeva programmi läbimise kohta.

Jalus