fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1. klassid tutvusid kooli raamatukoguga

09.10.2018

Uus kooliaasta on hooga peale hakanud ning 1. klasside õpilased on koolieluga juba paljuski tutvunud. Nüüd käidi tutvumas ka kooli raamatukoguga, kus raamatukogu juhataja Rita Hübner tegi lastele raamatukogus ringkäigu ning rääkis lähemalt kooli raamatukogu tööst. Õpilased said teada, kuidas raamatuid sorteeritakse, laenutatakse ning soovitusi, et milliseid raamatuid võiksid just nemad lugeda.

Elamuseks sai 1.b klassile ka kõrvalruumis tehtud väike koosolek, mille viis läbi lastekooli juhataja Karin Pae. Võeti teemaks õpetaja naeratus. Otsustati, et kui lapsed naeratavad, siis naeratab ka õpetaja. Lisati juurde, et kindlasti peab ka hästi käituma. Pärast koosolekut prooviti naeratus kohe klassijuhataja Tiina Rumi peal läbi.

Lõpus said lapsed alumisel korrusel tutvuda õppematerjalidega. Äratundmisrõõm oli suur, kui leiti enda õpikud.

Jalus