fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

1. klasside aktusel naerutasid kohalolijaid klounid Piip ja Tuut

05.09.2016

Kõige tähtsam ja meeldejäävam päev on 1. september just kooliteed alustavatele poistele ja tüdrukutele. Abiturientide käe kõrval sisenesid värsked 1. klasside õpilased kooli aulasse, süda põksumas, mõnel nägu naerul, teisel silmad ootusärevusest suured.

Terve aula oli täis lapsevanemaid, vanavanemaid ja esimesse klassi astujate vendi-õdesid. Pidulik algus sai aga tõelise hoo sisse, kui saali tormasid klounid Piip ja Tuut, kes väitsid end olevat kooli koristajad ning naerutasid oma trikkide ja naljadega tervet publikut. Isegi direktor Ahto Orav ei saanud enne sõna, kui Tuut talle selle andis. Pingevabas õhkkonnas said värsked 1.klassi õpilased kätte esimese aabitsa ning pähe kooli mütsi.

Sel õppeaastal alustab kooliteed kolm esimest klassi. Esimeste klasside juhatajate Hela Leimanni, Maris Neumanni ja Anu Vananurme kooliaegsed fotod ilmusid ekraanile, tekitades lastes, aga ka publikus elevust, sest tavaliselt ju ei mõelda, et ka õpetajad on kunagi lapsed olnud. Aktuse lõppedes läksid kõik klassid pildistama, et jäädvustada see oluline päev, mida aastate pärast on hea meenutada.

 

 

Jalus