fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool

1. klasside aktusel trikitasid klounid Piip ja Tuut

05.09.2017

Kõige põnevam oli esimene koolipäev kindlasti 1. klassi minevatele poistele ja tüdrukutele. Oma koolimajja jõudes olid nende näod täis rõõmu ja ootusärevust kõige huvitava ees, mis tulemas. Koos oma klassijuhataja ning 9. klassi õpilastega sammuti ühiselt aulasse, kus neid ootasid ees saalitäis vanemaid ja pereliikmeid.

Pidulik aktus sai hoogsa alguse, kui saali tõttasid klounid Piip ja Tuut, kes naerutasid kõiki saalisviibijaid oma trikkide, laulude ja naljadega. Oma kõneks juhatas Tuut sisse direktor Ahto Orava, kes soovis kõikidele koolijütsidele ilusat kooliteed. Koos klassijuhatajatega anti üle koolimütsid ning aabitsad. Ka klassijuhatajad Aile Laumets, Krista Kinkar ning Katrin Tuul said õppejuht Külli Arandilt kätte suure aabitsa, et lastele oleks ikka hea rohkelt tarkusi edasi anda.

Veel viimase etteastena õpetasid Piip ja Tuut tervele saalile selgeks „Konnalaulu“, mille sõnad ja tantsuliigutused ka veel peale aktust meelde jäid. Aktuse lõppedes suunduti ühiselt tagasi oma koolimaja ette, kus tehti oma esimene klassipilt.

Jalus