fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1. klasside õpilased istutasid krookuseid

05.10.2018

28. septembri hommik jääb 1. klassi õpilastele kindlasti meelde, kuna lapsed istutasid oma klassiga kooli ette krookuseid. Tegemist on erakooli pikaajalise ja kauni traditsiooniga, mis toimub igal sügisel.

Enne, kui näpud mulda pisteti, tutvustas väikese koolimaja koolitädi Virve lastele lillesibulaid, kuidas neid istutada ning mispärast istutatakse krookuseid just sügisel. Suurem enamus õpilastest ei olnud eluski näinud ega käes hoidnud lillesibulat, kuid elevust tekitas küsimus, kuidas kasvab sellisest väikesest sibulast kevadeks värviline lill. Edasi siirduti suure koolimaja ette, kuhu mõlema klassi jaoks oli ette valmistatud peenrake. 1. klasse oli tervitama tulnud ka kooli direktor, kelle kabineti akna all lilled kevadel kasvama hakkavad. Õpilased lubasid oma peenrast möödudes alati häid soove soovida, et nad külma talve edukalt vastu peaksid.

Laseme lilledel vaikselt kasvada ning kevadel juba näeme!

Jalus