fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1. klasside õpilased istutasid sügise tervituseks krookuseid

08.10.2021

Krookuste istutamine on meie koolis pikaajaline traditsioon ja üks paljudest tegevustest, kus õpilased saavad teha loodusega lähemalt tutvust. Tavapäraselt istutavad 1. klassid septembris sügise alguse tervituseks krookuseid, et siis kevadel näha, kuidas väikesest sibulast värviline lill kasvab. Täpselt nagu nemad ise, kes terve aasta läbi hoolikalt kasvavad ja õpivad.

Sel aastal istutati lillesibulad peenrasse, mis asub väikese koolimaja ees. Enne istutamist räägiti ja tutvuti ka teiste sibullilledega ning kuidas nad kasvavad. Nii mõnigi laps pistis krookusesibula mulda täitsa esimest korda ja lubas kevadel hoolega vaadata, kus just tema lill õitsema hakkab. Miks me istutame just krookuseid? See on suurepärane võimalus näha, kuidas väikesest sibulast kasvab ilus kevadlill, mis oma õitsemisega kõigile rõõmu valmistab.

Jalus