fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

1. klasside õpilased said aktusel oma esimese aabitsa

06.09.2019

Esimene koolipäev on alati meeldejääv igale õpilasele, kuid eriliselt tähtis päev on see 1. klassi astujatele – esimene tutvus väikese koolimajaga, oma klassiruumi, oma õpetaja ning klassikaaslastega. Kiirelt tutvuti ka abiturientidega, kes neid ühiselt suure koolimaja aulasse esimesele aktusele saatsid. Aulas ootasid neid juba kõik lapsevanemad, õed-vennad, vanavanemad ning sõbrad, et tähistada uue eluetapi algust.

Aktusel aitas meeleolu üleval hoida kloun Piip, kes mängis lastega arvamismänge, laulis lõbusaid laule ning rääkis vahvaid lugusid. Aktuse piduliku osa ajal said kõik uued koolilapsed direktorilt pähe koolimütsi ning oma õpetajalt esimese aabitsa. Aktuse lõpetas 3.b klassi õpilase Aleksandra imeline laul sõprusest, mida nautis kogu publik ning esimese koolikella helistamine, mis tähistas koolitee algust kõikidele õpilastele.

Pärast aktust tegid kõik 1. klassid koolimaja ees oma esimese õpetajaga klassipildi.

Jalus