fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

1. koha medal Georg Lurichi mälestusvõistluselt

30.10.2023

20.–22.10 toimusid Rakveres rahvusvahelised Georg Lurichi mälestusvõistlused. Võistlustele olid tulnud kõik meie lähinaabrid, lisaks KAZ, ARM, UKR, GER klubide noormaadlejad. Meie õppursportlastest olid võistlustules:

  • Richard Pajuviidik (11.d klass)  –55 kg I koht
    Alagrupis alistus 5:3 UKR esindaja ja 9:0 KAZ esindaja, poolfinaalis võitis Richard teist KAZ esindajat 5:3 ja finaalis tuli tasavägine kohtumine teise alagrupi võitnud ukrainlasega. Vastane läks kohtumist juhtima 3:0. Richardil õnnestus teisel perioodil oma maadlustempo vastasele peale suruda ja aktiivsuse eest punkt teenida. Parteris lisapunkte seekord ei tulnud, kuid tugevat survet peal hoides, vastane väsis ja hakkas blokeerima, mida nimetatakse negatiivseks maadluseks. Kohtunikud reageerisid sellele ja karistasid Ukraina maadlejat, andes Richardile kaks lisapunkti. Selle tulemusena seis võrdsustus 3:3 ja kuna viimased punktid olid Richardi omad, siis matšivõit ja turniirivõit olidgi käes. Ühtlasi oli see ainuke U-17 vanuseastme turniirivõit, mis koju jäi.
  • Nikita Mežov (11.d klass)  –80 kg saavutas kaks võitu ja kaks kaotust ning oli kokkuvõttes 9. koht.
  • Astor Argos (10.d klass)  –80 kg 17. koht
  • Robin Roots (10.d klass)  –60 kg 13. koht

 

Jalus