fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUS

1. novembril algab jalgratturi koolitus

16.10.2018

Audentese erakool peab väga oluliseks, et õpilased käituks liikluses turvaliselt. Seepärast pakub meie huvikeskus õpilastele alates kolmandast klassist võimalust osaleda jalgratturi koolitusel.

Eesti liiklusseadus (§ 148) ütleb, et jalgratast võib iseseisvalt sõiduteel juhtida vähemalt 10-aastane isik, kes on omandanud jalgratturi kvalifikatsiooni, ning et 10–15-aastasel isikul peab sõiduteel sõitmiseks olema jalgratta juhtimise õigus.

Neljapäeval, 1. novembril alustame juba kümnendat aastat jalgratturi koolitusega. Koolitus toimub kord nädalas väikese koolimaja klassiruumis 103 kell 14.30–15.15.

Huvilisi koolitab vastava väljaõppe saanud õpetaja Krista Kinkar, kes on ka liiklusteemalise tööraamatu „Mina liiklen ohutult“ autor.

Koolituse läbinud õpilane

  • valitseb jalgratast;
  • oskab ja suudab jälgida liiklust, märkab ja näeb ette võimalikke ohte ning käitub sellele vastavalt;
  • arvestab teiste liiklejatega ja suhtub neisse lugupidavalt;
  • sooritab edukalt jalgratturi teooria- ja sõidueksami ning saab selle kinnituseks jalgratta juhtimise õiguse ja jalgratturi juhiloa.

Loen jalgratturi koolituse kohta lähemalt
Registreerin lapse jalgratturi koolitusele

Jalus