fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

100. Eesti meistrivõistlused ujumises

15.05.2019

10.-12. mai 2019 toimusid Aura Keskuses 100. Eesti meistrivõistlused ujumises.

Audentese Spordiklubi parimateks osutusid Laurika Lint ja Marko Matteus Langel, kes saavutasid mitmeid medaleid ja olid asendamatud teateujumistes.

Naiste 400 m vabaltujumises krooniti võitjaks Laurika Lint ajaga 4.28,16 . Lisaks saavutas Laurika kolmandad kohad 50 m ja 100 m vabaltujumises aegadega 27,07/ 58,64 ja Eesti meistriks krooniti Laurika ka 200 m vabaltujumises ajaga 2.05,89.
Meeste arvestuses võitis 200 kompleksujumises Eesti meistritiitli Marko-Matteus Langel ajaga 2.06,75. 50 m ja 100 m vabaltujumises saavutas II koha aegadega 23,40/51,02. Lisaks saavutas veel ühe teise koha 200 m vabaltujumises tulemusega 1.54,41.
Andri Aedma krooniti Eesti meistriks 200 m vabaltujumises. Samuti saavutas Andri 50 m vabaltujumises ja 100 m vabaltujumises III koha aegadega 23,74/51,68. Meeste arvestuses tuli 200 m liblikaujumises Cevin Anders Siim Eesti meistriks ajaga 2.06,65. Lisaks saavutas II koha nii 100 m liblikujumises kui ka 50 liblika ujumistes aegadega 54,09/24,75
50 m seliliujumise saavutas Hendrik Ütt II koha ajaga 27,14.

4×100 mix vabalt teateujumises saavutati II koht ajaga 3.42,45 ( Hendri Ütt, Andri Aedma, Heleri Zirk ja Laurika Lint)
Meeste 4 x 100 m vabalt teateujumise võitis Audentese Spordiklubi meeskond ajaga 3.25,54. Koosseisus ujusid Hendrik Ütt, Cevin Anders Siim, Andri Aedma ja Marko-Matteus Langel.
Segavõistkonna 4 x 100 m kombineeritud teateujumises tuli Audentese võistkond III kohaga ajaga 4.07,97 (Marko Matteus Langel, Tiit Matvejev, Diana Kornet, Laurika Lint).
Meeste 4 x 200 m vabalt teateujumise võitis Audentese Spordiklubi ajaga 7.46,43. Meeskonnas ujusid Cevin Anders Siim, Andri Aedma, Marko-Matteus Langel ja Gregory Kask.

 

Jalus