fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

11. ja 12. klassile rääkis ettevõtlusest Lembit Loo

04.10.2017

Programm „Ettevõtlikkus kooli“ on algatus, mis viib kokku ettevõtjad ja koolinoored. Üle-eestilise ettevõtlusnädala jooksul ehk 2.–6. oktoobrini külastavad paljud ettevõtjad ja tippjuhid põhikoole, gümnaasiume ja kutsekoole, et ühe koolitunni jooksul rääkida oma lugu ja innustada noori ettevõtlikkusele. Meie gümnasistidele käis oma lugu rääkimas ettevõtja Lembit Loo, kes on aktiivselt erinevate ettevõtetega tegelenud juba mitmeid aastaid.

Peale kiiret enesetutvustust andis Lembit õpilastele võimaluse küsida just neid küsimusi, mis neid endid huvitaks. Noored said vastuse Lembitu karjäärivalikute kohta, millised erinevused on ettevõtlusega tegeleda Eestis ja välismaal ning mida ta on näiteks õppinud kogemustest, kui kõik ei ole päris nii läinud, kui loodetud.

Koolitunni lõpetas ühise selfie tegemine, et teistsugune koolitund jäädvustatud saaks. Täname Lembitut, kes noortele põneva koolitunni läbi viis ning loodame, et iga õpilane võttis sellest loengust kaasa midagi kasulikku enda jaoks.

 

Jalus