fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

11. klassid looduspäeval Aegviidus

03.06.2019

Tänavuse looduspäeva, 28. mai sisustasid spordigümnaasiumi 11. klassid Aegviidus, kus kohaliku külastuskeskuse lahke perenaise Tiina Paltseri õpetusel istutati raudtee lähistele tunni-poolteisega kokku 1280 männitaime. Lihtne see ei olnud, sest maastik oli kõike muud kui sile ja tasane, tuli ette, et nii mõnigi agar istutaja vahepeal jalgupidi veeaugus pidi sumpama.

Loomulikult viidi kõiki eelnevalt väga täpselt kurssi, kuidas taim maasse pandud peab saama, et ta ikka ellu jääks ja ükskord kenaks puuks võrsuks (seda õigupoolest saab kontrollima minna nii umbes 80 aasta pärast). Kõik olid usinad töömesilased, juhendaja jäi kõigiga rahule ning premeeris igaüht ka pakikese kamapallidega. Selgus samuti, et mõnegi tubli lapse jaoks polnud see esimene kord käsi puid istutades mullaseks teha.

Pärast veetsid kõik rongini jäänud aega parajaks tehes külastuskeskuses ringi uudistades ja et uued teadmised mööda külge maha ei jookseks, ka paarikesi töölehti täites. Nüüd peaks näiteks kõigil eluks ajaks selge olema, mis vahe on tihu- ja ruumimeetril või kuidas ilma igasuguste lisavahenditena looduses puu kõrgust mõõta. Tutvuti ilvesenäitusega ning julgemad said sõprust teha Madagaskari prussakatega.

Ilm oli päikseline ja tuju suurepärane. Suur tänu looduspäeva organiseerinud õpetaja Külli Relvele, kes 11. klassid üheks päevaks tavapärasest koolirutiinist välja tõi ja mõnusa elamuse pakkus!

Jalus