fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Kristiine linnaosa koolide teateujumise võistlusel saadi esikolmikusse

13.04.2016

Esmaspäeval, 11. aprillil toimusid linnaosa koolide teateujumise võistlused, kus meie 3.–5. klassi võistkond saavutas II koha ja 6.–7. klassi võistkond III koha.

3.–5. klassi võistkonda kuulusid Walner Kulla, Olaf Anton Kirsberg, Tristan Tammis, Heleri Zirk, Lisette Sibul ja Mariana Vall.

6.–7. klassi õpilaste võistkonnas ujusid Michele Teder, Maia-Liisa Veldi, Carmen Piiroja, Kaurit Lilienberg, Gregori Kask ja Karl Erik Ild.

6. aprillil toimusid Tallinna koolide sõudmise MV sõudeergomeetril. Ebaõnnestunud topeltsõit nurjas meie medalivõimalused, kuna aparaatide rikke tõttu katkestati esimene sõit poole peal ja tüdrukutel tuli pärast väikest pausi kohe uuesti sõuda. Saavutasime siiski 37 kooli hulgas 15. koha ajaga 1,55,0.

Eriti tubli sõidu tegi 7.b klassi õpilane Anni-Ly Abel, kes saavutas 500 m sõudmise individuaalarvestuses ajaga 1,47,6 teise koha.

Jalus