spordiklubi

Audentese SK I tüdrukud krooniti G4S Noorteliiga võitjaks

16.05.2016

Pühapäeval, 15. mail jõudis Viljandis lõpule tänavune U16 G4S Noorteliiga hooaeg.u16

Tüdrukute U16 finaalis olid vastamisi  Audentese SK I ja Tartu Kalev I. Reet Rausbergi ja Andra Viirpalu juhendatav Audentese Spordiklubi I meeskond võitis noorteliiga finaali seisuga 80:60.

Parimateks mängijateks finaalis tunnistati Anna-Helena Ehala (Audentese SK I) ning Belinda Lepmets (Tartu Kalev I).

U16 II võistkondTüdrukute pronksi teenis Audentese SK II (treenerid Marek Koitla ja Reet Rausebrg), kes võitis selgelt Tallinna Kalevit seisuga 75:37 Kui poolaja lõpuks näis Kalevil veel lootust, siis teise poolaja algul tegi AUD II otsustava spurdi, võites veerandi lausa 19:3. Võitlust oli kõvasti, kuid Kalevi pisut noorematel tüdrukutel läks endast veidi suuremate vastu liiga raskeks.

Mängu parimaks tunnistati lõpupoole vigastada saanud Valeria Prede (Audentese Spordiklubi) ja Viktoria Fondeh (Tallinna Kalev).

Palju õnne tublidele sportlastele ja nende treeneritele!