fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

Spordiklubi

1182 Tallinn pidi tunnistama Cesise paremust

02.03.2015

1182_Tallinn_logodega_pilt_370x240Esimesed 10 minutit Võnnu lahingut, järgmised 10 „Cesise sauna“ ja poolaja jagu nauditavat võitluslikku korvpalli – nii võib kokku võtta „1182 Tallinn“ naiskonna laupäevase kohtumise Lätimaal.

Kui selle hooaja kaks eelnevat omavahelist kohtumist olid võitnud eestlannad, siis sellel korral panid Cesise naised oma paremuse kiirelt maksma. Kohtumise alguses dikteerisid mängu käiku mõnda aega Eesti naised, kuid veerandaja teisel poolel oli veidi edukam Cesis, mille tulemusena mindi väikesele pausile tulemusega 22:16.

Järgmisel neljandikul õnnestus lätlastel kõik ja eestlannadel ei midagi. Poolaeg Cesisele tulemusega 54:25. Kohtumise teises pooles oli eestlannade mänguisu tagasi ja vaatamata vastaste täpsetele kaugvisetele, suudeti see ikkagi enda poole kallutada. Kogu kohtumine kuulus siiski Cesisele tulemusega 91:65, mis tähendab seda, et põhiturniiri lõpetab Riia-TTT järgi teisena Cesis ja parima Eesti naiskonnana läheb 1182 Tallinn finaalturniirile kolmanda asetusega.

Võitjate poolelt oli täna edukaim Zane Jakobsone 18 punktiga. Eesti naiskonna edukaimad olid palavikuga võidelnud Laina Mesila-Kaarmann 16 ja Birgit Piibur 12 punktiga. Suurepäraselt sekkus vahetusmängijate pingilt mängu Ellen-Anett Põldmaa, kes 11 minutiga viskas 7 punkti.

Peale laupäevaseid mänge jääb võistkondadel põhiturniiril veel mängida 1–2 kohtumist ning finaalturniir 6 tugevama naiskonna osavõtul toimub Riias 20.–22.märtsil.

1182 Tallinn naiskonna järgmine kohtumine leiab aset juba teisipäeval 3. märtsil kell 19.00, kui kodusaalis võõrustatakse Tallinna Ülikooli võistkonda.

Jalus