fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUMI UUDISKIRI

12. klassidele helises viimane koolikell

02.06.2023

Neljapäeval, 25. mail, oli meie 12. klassidel viimane koolipäev. Sel päeval said kõik abituriendid meenutada oma pikka kooliaega ning tulla kooli tutipeo riietes.

Viimase koolipäeva puhul ei toimunud neil tavapärased tunnid, vaid toimus mängude tund. Mängiti laulumängu, kus mõlemad klassid pidid esimesena hakkama laulma etteantud teemaga sobivat laulu, kaunistati kiiruse peale üks suur kaart oma klassijuhatajale, tantsiti koos klassiga, tuletati meelde vanad liikumismängud „heeringas-heeringas“ ja „ukakas“ ning tund lõppes tunnikontrolliga, ehk aususe mänguga. Kõik tegevused andsid abiturientidele võimaluse lõbusalt oma viimast koolipäeva veeta ning kõik mängud tõid endaga kaasa palju nalja ja äratundmisrõõmu. Koolimaja ees tehti ka viimased klassipildid ning seejärel suunduti kõik koos aulasse.

Aulas ootas meie abituriente ees 1. klassid, kes olid ette valmistanud mitu vahvat etteastet. Päeva viimase etteaste tegid nad koos direktor Priit Ilveriga ning seejärel oligi aeg meie abiturientidele helistada viimast koolikella.

Jalus