fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

erakool, spordigümnaasium

Algavad autojuhilubade kursused

14.09.2016

ÕppesõitAudentese erakool käivitab koostöös Odiumi autokooliga alates 5. oktoobrist 2016 taas autojuhilubade kursused. Kursused kestavad orienteerivalt 4 kuud, eksamid on planeeritud veebruarikuusse.

Koolituse alustamiseks on minimaalne vanus 15,5 aastat. Kursuste eduka läbimise korral on võimalik omandada kas piiratud juhtimisõigusega juhiluba (alates 16. eluaastast) või esmane juhiluba (alates 18. eluaastast).

Teooriatunnid viiakse läbi kord nädalas, kolmapäeviti, algusega kell 17.30 Audentese suures koolimajas, ruumis 423. Õppesõidud toimuvad vastavalt kokkuleppele instruktoritega.

Kursuse hind on 438 eurot, mis sisaldab teooriakursuse, teooriaeksami ja kohustuslike sõidutundide maksumuse. Täiendavad sõidutunnid on lisatasu eest. Tasuda võib osade kaupa, esimene makse on 60 eurot.

Kursustele registreerimine ja arveldamine toimub otse Odium autokooliga.

Infotund kõigile huvilistele (sh lapsevanemad) toimub kolmapäeval, 28. septembril kell 17.30 suure koolimaja klassis 423. Samas saab täita ka avaldusi kursusele registreerimiseks.

Infot Odiumi autokooli kohta saab veebiaadressilt www.odium.ee. Juhtimisõiguse, lubade ja eksamite kohta saab lisainfot uurida veebiaadressilt www.ark.ee.

Täiendavad küsimused kursuse läbiviimise kohta palume saata aadressil erakool@audentes.ee.

Jalus