fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUS

15 jalgratturit said kätte oma esimese juhiloa

31.05.2019

Audentese koolipere peab väga oluliseks, et õpilased käituks liikluses turvaliselt. Seepärast pakub huvikeskus õpilastele alates kolmandast klassist võimalust osaleda jalgratturi koolitusel.
Esimene jalgratturi koolitus toimus 2008. aastal ja sellest ajast alates on igal aastal liiklustarkust omandamas klassitäis õpilasi.

Alates 1. novembrist on lapsed õppinud liiklusreegleid- ja märke ehk liiklusteooriat. Sellele järgnes praktiline osa: jalgratta valitsemine ning sõiduoskuse- ja tehnika proovile panek harjutusplatsil. Edasi kasutati juba õpitud teadmisi ja oskusi kooli ümbruse tänavatel ringi sõites. Iga osaleja sai kontrollida, kas ta ikka oskab jälgida liiklust, märkab ja näeb ette võimalikke ohte ning käitub asjakohaselt. Kõige viimase etapina toimus jalgratturi teooria- ja sõidueksam, mille eduka sooritamise kinnituseks väljastati jalgratturi juhiluba.

Õnnitleme värskeid jalgratturi juhilubade omanikke! Turvalist liiklust!

Jalus