fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL, SPORDIGÜMNAASIUM

15. mail tähistasime Audentese sünnipäeva

19.05.2023

Audentes tähistab igal aastal oma sünnipäeva 15. mail. Nii ka sel aastal, kui tähistati juba 28. sünnipäeva. Erakoolis toimusid sel puhul tavapäraste aktuste asemel lühikesed kogunemised kooli õuelaval, kus lauldi üheskoos kooli laulu ning tervitati sünnipäeva puhul üksteist. Lisaks kogunemistele istutas iga klass kooli territooriumile kaks kibuvitsapõõsast, mis ääristavad suureks kasvades kooli aeda. Õpilased olid elevil, et sai midagi teistsugust teha ning pärast omapoolset kingitust koolile istutamise näol sai iga klass maiustada maitsva kringliga.

Spordigümnaasiumi õpilased kogunesid samuti sünnipäeva puhul, kuid mitte tavapärasele aktusele, vaid gümnasistidele tuttavale mälumängule, millel sel korral nimetus „Auderiin“. Tegemist oli 15 küsimusega teadmiste kontrolliga Audentese kohta, mille pani kokku eesti keele ja kirjanduse õpetaja ning mälumängude meister Toomas Uuskam. Küsimused tõid palju uusi teadmisi ning õpilased said kokkuvõttes väga hästi hakkama. Ka nemad lõpetasid oma tähistamise maitsva kringliga, mida ühiselt nautida sai.

Palju õnne Audentes!

Jalus