fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Lauamängupäev pakkus 1.–4. klassi õpilastele koos tegutsemise kogemuse

30.01.2017

19. jaanuaril toimus kooli aulas 1.–4. klassi lauamängupäev, millest võttis osa 170 last. Päeva eesmärk oli tutvustada nooremate klasside õpilastele lauamänge ning näidata, et vaba aega saab sisustada toredalt ja lõbusalt ka nutiseadmeteta.

Algkooliõpilased moodustasid neljaliikmelised tiimid, kes asusid mängima järgmisi lauamänge: doomino, „Memory“, „Guess Who?“, „Uno“, „Twister“, „4 ritta“, „Värvivõlur“, „Tähevõlur“, „Jenga“, „Loomade söötmine“, „Choco“, „Halli Galli“, „Pentago“, „Lõbusad röstsaiad“ ja „We Will Rock You“.

Mängupäev õnnestus suurepäraselt. Nii lapsed kui ka õpetajad tegid ettepaneku muuta see suurte ja väikeste õpilaste ühine ettevõtmine traditsiooniks. Väiksed nautisid silmanähtavalt vanemate koolikaaslaste tähelepanu ja ka IB noortele andis siiras suhtlus uute sõpradega indu edasiseks.

Lauamängupäeva valmistasid loovprojekti tunni raames ette PreIB õpilased Henri Uudeküll, Nicholas Cortes ja Karolin Linamäe. Üritust aitasid korraldada IB õpilased Taavi Reisenbuk, Nikki Maasing, Kristjan Maasik, Kristjan Harald Karu, Ken Raudam, Jonathan Edur Ristlaan, Henri Saat, Martin Parind, Brit Alu, Elisabeth Alla, Katarina Hein ja Martina Kroon.

Rahulolu noorte pingutustega kajastub ka alljärgnevas õpetajate tagasisides: „Mängupäev läks kenasti. Lapsed said nuputada, liikuda ja lihtsalt tunda rõõmu ühisest tegevusest. Arendada sai nii koostöö- kui ka tähelepanuoskust. Tore oli näha, kuidas need lapsed, kes klassitunnis on tagasihoidlikud ja väheaktiivsed, mänguülesande edukal täitmisel elavnesid ja innustusid. Tänu ja kiitus korraldajatele!“

Jalus