fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

Eesti talvised kergejõustiku meistrivõistlused noorte mitmevõistluses

27.02.2017

Tony võistlustelLõppenud nädalavahetus oli taas võistluste rohke meie kergejõustiklastele. Tony Nõu osales Minskis toimunud kaheksa riigi rahvusvahelisel juunioride võistlusel, kus võitis 300 m jooksu, parandades veelgi Eesti juunioride siserekordit – võiduaeg 34,12!
Lasnamäe kergejõustikuhallis toimusid aga Eesti 2017. aasta talvised MV noorte mitmevõistluses. Medaleid võideti ka meie klubi noorte poolt:
 
I koht

  • Ksenia Oleinik        TB 5-v    3104
  • Pärl Eelmaa            NJ 5-v    3690
  • Tony-Ats Tamm    PB 7-v    4348

III koht

  • Liis-Grete Atonen    TA 5-v    3241
  • Maria Pernits            NJ 5-v    2642
  • Igor Andrejev            PA 7-v    4423

Vaatan kõiki tulemusi

Palju õnne võitjatele!

Ka järgmisel nädalavahetus pakub põnevat kaasaelamist. 3.–5. märtsil Belgradis toimuvatel Euroopa sise meistrivõistlustel võistlevad Eesti koondises Merilyn Uudmäe ja Henrik Kutberg.
Laupäeval, 4. märtsil Šauliais võistlevad maavõistlusel Leedu – Läti Eesti noored kergejõustiklased. Koguni üheksa klubi noort kergejõustiklast (L.-G. Atonen, M.-E. Martinson, J. Soover, K.-M. Minkovski, E. Sekk, R. Telpt, D. Kedrov, I. Andrejev, R. Sepp) on arvatud noortekoondisse.

Edu kõigile!

Jalus