fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

huvikeskus

17 jalgratturit said kätte oma esimese juhiloa

13.06.2017

Audentese erakool peab väga oluliseks, et õpilased käituks liikluses turvaliselt. Seepärast pakub huvikeskus õpilastele alates kolmandast klassist võimalust osaleda jalgratturi koolitusel.

Esimene koolitus toimus 2008. aastal ja selle aja jooksul on jalgratturi juhiloa saanud 108 õpilast.

Alates jaanuarist on osalejad õppinud liiklusreegleid- ja märke ehk liiklusteooriat. Sellele järgnes aga praktiline osa, jalgratta valitsemine ja sõiduoskuse proovile panek harjutusplatsil. Edasi kasutati õpitud teadmisi ja oskusi juba kooli ümbruse tänavatel ringi sõites. Iga osaleja sai kontrollida, kas ta ikka oskab jälgida liiklust, märkab ja näeb ette võimalikke ohte ning käitub asjakohaselt. Kõige viimase etapina toimus jalgratturi teooria- ja sõidueksam, mille eduka sooritamise kinnituseks väljastati jalgratturi juhiluba.

Õnnitleme kõiki uusi jalgratturi juhilubade omanikke! Turvalist liiklust!

Jalus