fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

2.b etendus „Siili keedupott” tõi naeratuse näole

15.11.2019

Siili projekti raames alustas 2.b klass näidendi „Siili keedupott” õppimist. Näidend pühendati isadepäevaks isadele ja vanaisadele.

Nii mõnigi eesti keele ja muusikatund läks proovide tegemiseks, kuid lõpptulemus oli seda väärt! Peaproov oli esimene kord, kui kostüümid said selga ja nii esineti esimest korda 1.a klassile.

Peaesinemise päeval oli nii mõnigi tegelane haigeks jäänud ja tuli rollid veidi ümber mängida. Nii tehti kaks etendust ühel ja samal päeval. Esimene oli 2. a klassile ja teine lastevanematele. Kohale olid tulnud imetlusväärselt palju isasid, vanaisasid ja nende hulgas veel teisigi pereliikmeid.

Näidendit tulid vaatama ka direktor ja algkooli õppejuht. Samuti oli näidendit vaaatamas ka kooli näiteringi juhendaja. Kes teab, võib-olla on tulevikus mõni ka näitleja ametit valimas.

Lapsed nautisid näidendis esinemist väga! Tagasiside oli ütlemata soe ja kiidusõnu jagus päeva lõpuni.

Jalus