fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

2.b klass käis Presidendi lossis

21.02.2020

Eesti sünnipäeva puhul külastas 2.b klass Eesti Vabariigi Presidendi Kantseleid. Juba alguses oli lastel põnev, sest siseneti väikestes gruppides ja läbiti turvakontroll.

Giid tutvustas maja plaani ja rääkis selle ajaloost. Lastel oli võimalus käia neis ruumides, kus president kohtub teiste riigipeadega ja kus ta tööd teeb. Seintel olevatel maalidel said ära meenutatud ka eelmised presidendid.

Pidulik hetk oli presidendi lipu juures, mis asus lipusaalis. Seal sai iga õpilane lipu juures ka pilti teha. See oli kõige pidulikum ruum terves majas.

Põnevust tõi juurde see, et samal ajal oli majas ka president Kersti Kaljulaid ise. Lapsed said teada, et kui Presidendi lossi katusel lehvib lipp, siis on president Eestis ja teeb tööd, kui lippu pole, siis on president riigist väljas. Ekskursiooni lõpus sai iga laps endale Kersti Kaljulaidi pildi koos autogrammiga ja Vabariigi Presidendi Kantselei helkuri.

Päev oli ütlemata põnev ja hariv.

Jalus