fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

2.b klass külastas Stenbocki maja

14.06.2018

Enne kui 2.b klass läks suvevaheajale, külastas klass Stenbocki maja. Lapsed said teada maja ajalugu ja et hoovis kasvab 150 aastane pärn. Põnev oli näha kõiki neid ruume ja suurt rõdu, mida varem nähtud vaid televiisorist.

Mõneks ajaks hõivasid lapsed koosolekute toas erinevate ministrite toolid. Oli ikka uhke tunne istuda nii tähtsate inimeste toolidel. Laste juurde tuli ka peaminister Jüri Ratas, kes vestles lastega tervislikest eluviisidest ja raamatute lugemise tähtsusest. Lapsed said tema käest teada, et ka tema on tegelenud judoga. Veel tundis ta huvi laste suviste tegemiste vastu. Peaminister rääkis klassile ka täpsemalt, millega erinevad ministrid tegelevad. Kogu külastuse jäädvustas fotograaf Jürgen Randma.

Jalus