fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

2.c ja 3.b klass olid usinad lugejad

04.06.2021

Tallinna Keskraamatukogu ja Tallinna Botaanikaaed korraldasid 1.–9. klassi õpilastele lugemisprogrammi „Loeme ennast Botaanikaaeda“. Programm kestis 09.11.2020-30.04.2021.

Võistlevad klassid lugesid end Tallinna Botaanikaaeda, kus on 8500 taimeliiki. Just see number oligi lugejate eesmärk – lugeda kokku kõik botaanikaaia taimeliigid. Õpetaja pidas arvestust loetud raamatute ja lehekülgede arvu üle ning edastas iga kuu lõpus kokkuvõtte lähimasse raamatukokku.

Meie kooli 2.c ja 3.b klassi õpilased võtsid projektist osa ja olid väga usinad lugejad. Mõlemad klassid lugesid üle 20000 lehekülje. 3.b klass tegi iga nädal ühe tunni raames jutupesa, kus õpilased said tutvustada oma lemmikraamatuid ja anda soovitusi, mida võiks lugeda. Samuti tutvustasid 2.c klassi lapsed jooksvalt eesti keele tundides loetud raamatuid klassikaaslastele.

Kõige rohkem lugenud klassid said auhinnaks Tallinna Botaanikaaia külastuse. Kõigi eesmärgi täitnud klasside vahel loositi välja ka kaks kohtumist kirjanikuga, kes on taimedest raamatuid kirjutanud. Loosiõnn naeratas 2.c klassile, kes võitis veebikohtumise lastekirjanikuga Kristiina Kass. Põnev kohtumine on ees 7. juunil.

Jalus