fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool

2.c klass külastas Riigikogu

28.09.2017

2.c klass käis 25. septembril vaatamas, kuidas toimub töö Riigikogus. Oma klassi mõtted pani kirja klassijuhataja Anu Vananurm.

Oleme nüüd täitsa oma silmaga näinud, kus seadused vastu võetakse ja kuskohas need tähtsad onud vahel ei saa hääli kokku. Linna jõudes oli meil pool tundi vaba aega. Sisustasime seda Toompeal Aleksander Nevski katedraali ja Toomkirikut külastades. Saime mõlemat kirikut nii väljast kui seest vaadelda ning võrrelda. Seejärel läksime Riigikokku.

Kõigepealt tuli läbida turvakontroll. Siis tutvustati meile Toompea maketti ja pärast seda läksimegi istungitesaali. Päris alla saali meid ei lastud, saime istuda pressirõdul. Kuulsime, et Riigikogus käib vahel kõnelemas ka president Kersti Kaljulaid ja et Riigikogu liikmed saavad endale ise Riigikogus pinginaabri valida.

Saime näha ka koridori, kus ajakirjanikud poliitikuid ootavad ja kus antakse enamik intervjuudest, mida õhtuti teleri vahendusel näha võime. Meie tuur lõppes nõupidamiste saalis, kus saime klotsidest ehitada Pika Hermanni torni. Kui tornid valmis, oligi aeg hüvasti jätta ja tagasi kooli poole suunduda. See teistmoodi koolipäev jäi hästi meelde ja tekitas elevust ning uudishimu teinekordki Riigikokku kuulajaks minna.

Jalus