fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

2.c klassi nutipäev Kullatera lasteaias

22.03.2018

Reedel, 16. märtsil, läks 2.c klass tagasi lasteaeda. Neid kutsus külla Tallinna Kullatera Lasteaed, kus õpitakse ja tegutsetakse juba pikemat aega erinevaid roboteid ja digilahendusi kasutades ning kus on ka oma Roboaed. 2.c klass ja õpetaja Anu muljetasid oma külaskäigust.

Roboaias tutvustatigi meile erinevaid õpperoboteid, seejärel saime neid ka ise katsetada ja programmeerida. Blue–Bot põrandarobotiga proovisid lapsed jõuda õigele vastuse ruudule. Oh seda rõõmu, kui programmeerimine õnnestus ning robot tegi täpselt seda, mida oli soovitud!

Selgus, et väikseimat haridusrobotit Ozobot saab panna markerijoonte peal sõitma ja ka valgust ja värvi vahetama. Mõnel lapsel õnnestus juba edukalt ise Ozobotile koodide kirjutamine.

Veel saime Easy Scope mikroskoobiga uurida nahka, juukseid ning erinevaid materjale. Palju põnevat jäi ka katsetamata, sest aeg lendas huvitavate tegevuste keskel liiga kiiresti. Leppisime kokku, et läheme lasteaeda kindlasti veel kord tagasi ning seejärel said meist taas koolilapsed. Aitäh Kullatera lasteaiale meid kutsumast ja oma kogemusi jagamast!

Jalus