fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

2. ja 3. klassid käisid Eesti Noorsooteatris

03.11.2022

Oktoobrikuus käisid 2. ja 3. klassid Eesti Noorsooteatris vaatamas etendust „Ennemuistsed jutud Reinuvader Rebasest“. Eesti keele tundides käsitletakse muinasjutu teemat ning siis on hea vaadata, kuidas on mõnda muinasjuttu lavastatud.

Etendus oli tõeliselt kaasaegne ja hoogne, sisaldades modernset tantsu ning rollide pidevat vahetumist näitlejate poolt. Lavakujunduski oli 3D, lapsed said istuda ümber lava ning kogu etenduse tralli illustreeris laval vaid üks taevasse kõrguv redel. Etenduses kasutati mitmeid vanaaegseid sõnu nagu „ruun“ hobuse ja „regi“ saani kohta ning pärast sai klassis läbi arutatud, kas kõik ikka said laval toimuvast aru. Lastele jäi etendusest meelde eelkõige tants ning ka karvase kasukaga karu.

Kaasaegne teater on nüüd nähtud. Järgmisena vaataks hea meelega midagi traditsioonilist.

Jalus