fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

2.a klass Aegviidu Sõõriksoo matkarajal

06.06.2017

2.a klass käis koos vanemate ja lastega Aegviidu Sõõriksoo matkarajal seiklemas. Juba varavalges kogunesime Balti jaamas, et minna üheskoos rongiga Aegviitu. Küll oli elevust, sest paljudele oli see esimene rongisõidu kogemus. Sõõriksoo matkarada algab mugavalt raudteejaama lähedalt. Matk ei olnud ainult lustipidu, vaid koolis õpitud teadmiste proovile panemine. Enamik rada kulges mööda laudteed, aga julgemad said ka proovida kui hästi raba pind neid kannab. Rabasaarel pidasime piknikku – avasime moonakotid. Täitsime töölehti metsas ja rabas kasvavate marjade kohta. Metsamarjade õppimine mõjus lastele nii loovalt, et löödi lausa laul lahti ja sellest sündis mõnus kontsert.

Tagasiteel põikasime läbi RMK looduskeskuse majast, kus vaatasime putukate näitust. Oli vahva ja vaheldusrikas  väljasõit.

Aitäh Kirke ja Antoni emale toreda matkapäeva organiseerimise eest!

Jalus