fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool

2. klassi õpilased uurisid orava elu

20.02.2017

Uuel aastal alustasid 2. klassid projektiga „Orav“, mis kestis terve õppeperioodi. Kui eelmised projektid „Sipelgad“ ja „Mesilased“ olid rohkem teaduslikud, siis „Orav“ oli kultuuriline.

Klassis loeti ühiselt läbi raamat „Kuidas elab väike orav?“, mille iga laps oli endale jõulukingituseks saanud. Tutvuti ka teiste põnevate raamatutega, kus oravatest juttu. Raamatutest oli klassides üleval näitus. Lapsed mõtlesid ka ise jutte ja luuletusi välja. Koostati ristsõnu ja tehti ühiselt oravaperest laul. Kunstiõpetuse tundides joonistati ja meisterdati huvitavaid käbikuningaid. Lapsed pildistasid oravaid ja mängisid mõistatusmänge. Projekti kaasati ka erakooli direktor hr. Ahto Orav, kes vastas laste küsimustele.

Raamatukogujuhataja Rita jutustas 2.b klassile ühe tõestisündinud loo oravast, kes eksis kooli raamatukogusse. Projektiga liitus Põlvamaal asuv Orava kooli 2. klass, kes saatis meile oma kooli tutvustava video ja kutsus meid külla. 2.a ja 2.b klass vaatasid ühiselt videot ja filmi „Paras pähkel“.

Küünlapäeval käisid mõlemad klassid Harku metsas loodust vaatlemas. Kui 2.b klass leidis orava jäljed, siis 2.a klass leidis ka orava söögilaua – seened puu otsas.

Projekti pidulik lõpetamine toimus sõbrapäeval, kus koos lauldi, loeti omatehtud jutte ja luuletusi. Üllatuskülaliseks oli Orav ise, kes pähklikorvidega kohale ilmus. Lõpuks said lapsed teada, kes oli see üllatuslik orav – ei keegi muu, kui oma kooli direktor hr. Orav ise.

Mälestuseks tehti ühispilt, mis kingitakse ka direktorile.

Jalus