fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

2. klassid ja 3.a klass külastasid kevadel Lumekuningannat

07.05.2018

Enne koolivaheaega käisid 2. klassid ja 3.a klass rahvusooperis Estonia vaatamas Ugala teatri külalisetendust „Lumekuninganna“.

Etendus oli üllatavalt kaasaegne ja tuli välja, et lisaks Lumekuningannale kohtusid lapsed näidendit vaadates veel nii mõnegi teise muinasjuttudest tuttava tegelasega. Nii juhtuski, et kui Lumekuninganna oli Kai ära nõidunud ja minema viinud, tuli Gerdale appi Punamütsike. Teel Lumekuninganna kuningriiki kohtuti veel argpüksist Hundi, Tuhkatriinu ning kuningannaga, kes printsessidele madratsi alla herneid pani. Loomulikult oli olemas ka Prints, kes Tuhkatriinu endale naiseks kosis.

Vahepeal oli küll tunne, et mis muinasjuttu me nüüd vaatama tulimegi, kuid lõppude lõpuks jõuti Lumekuninganna riigini ja Kai sai päästetud. Lõpp hea, kõik hea.

Etenduses oli palju nalja, uhkeid kostüüme ja laule, lapsed olid põnevil ja vaatasid uudishimuga. Ometi oli pärast etendust hea minna kevadisesse Tallinna ja teada, et sellel aastal vast Lumekuninganna enam meid kimbutama ei tule. Erinevaid muinasjutte aga loeme igal aastaajal endiselt hea meelega ja niisama hea meelega käime ka koos teatris.

Jalus