fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

2. klassid külastasid kaptenite küla

02.11.2021

Oktoobrikuu 13. päeval sõitsid 2. klassid õppekäigule kaptenite külla Käsmu. Hommikul ootas lapsi koolimaja juures tellitud buss. Kui kõik olid endale sobiva koha ja pinginaabri leidnud, võis sõit alata.

Kohale jõudes hakkasid ka vihmapilved hajuma ja algas matk põlisesse männimetsa. Lapsed said metsas iseseisvalt uudistada ja matkapunkte otsida. Matkajuht tutvustas erinevaid taimi, õpetas määrama ilmakaari ja rääkis mida looduses olles tähele panna. Looduses liikudes õpiti tundma Käsmu poolsaart. Metsas nähti suurt kivikülvi ja rändrahne. Üheskoos tegid lapsed ringi ümber suure Matsikivi. Kuna looduses matkamine teeb kõhu tühjaks, siis toimus ka vanal kiigeplatsil piknik. Pärast seda sai iga laps visata oma kivi soovikivi hunnikusse ja mõttes midagi soovida.

Pärast õuesõppe tundi liiguti Käsmu meremuuseumi, kus lapsed jagunesid kahte rühma – pooled liikusid tutvuma Käsmu tuletorniga ja teised asusid kuulama toredaid lugusid kohaliku rannarahva elust ja meresõidust läbi aegade. Muuseumis oli ka väga põnev eksponaatide väljapanek vana aja tööriistadest ja masinatest. Lisaks said lapsed teada, kuidas laevad omavahel suhtlevad ning kasutades signaallippude kleepse laduda vanaaegse postkaardi taha oma nime.

Päev oli igati õnnestunud ja lapsed rahulolevad ning nii mõnegi teadmise võrra jälle targemad.

Jalus