fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

2. klassid matkasid Tädu loodusõpperajal

18.10.2016

Oktoobrikuus käisid 2.a ja 2.b klass matkamas Viimsis Tädu loodusõpperajal. Matk oli koolis õpitu kinnistamiseks.

Matkal nägid lapsed rändrahne ja kivil istuvaid puid. Nalja tegid „päkapikkude kaotatud habemed”, mis rippusid puude otsas ja nii mõnigi proovis endale habet kasvatada. Külastasime kuuskede „lasteaeda” ja „sünnitusmaja”, kuulasime pasknääride vestlust. Kui kõht näpistama kippus, siis leidsime metsa alt jänesekapsast, mis hapu maitse tõttu nii mõnegi näo krimpsu võttis. Jalutuskäigu ajal möödusime rähnide toidulaudade juurest. Puu koore alt leidsime toredaid üraskite käiguradasid.

Puhkepausi ajal said lapsed olla Navitrollad, kes said loodusest inspiratsiooni ja nii sündisid kunstipildid läbi laste silmade.

Et kõik oluline meelde jääks, siis tehti põnevaid õppemänge. Igal matkal on ka takistusi, nii ületati purdeid ja sildu, roniti üle puude ja läbiti nõiamets, kus midagi ei kasvanud. Kui takistused said ületatud, siis sai kaheks minutiks pehmele samblale istuda ja vaikust nautida. Mõnele tuli isegi uni peale.

Matk lõppes lõkkeplatsil, kus sai siis kostitada end kaasavõetud toidumoonaga.

Jalus