fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

2. klassid matkasid Harku metsas

08.02.2017

2. klasside veebruarikuine matk „Talve võlu ja valu“ Harku RMK metsarajal oli loodusõpetuse tundide kinnistamiseks. Kohe matka alguses rivistati mõlemad klassid üles ja igaüks sai endale matkaks Eesti looduses elava looma, linnu või puu nime: leevike, jänes, karu, tamm jne.

Lapsed said vaadelda erinevate loomade pehmeid sabasid. Suurt elevust tekitas enda käes metskitse sarvede hoidmine. Nähti rebaseurgu, vaadati lumel olevaid jälgi ning lapsed püüdsid giidi abiga tuvastada, kellele need kuuluvad. Tore oli leida orava, rebase, kitse ja koera jäljed. Lumel olid veel ühed jäljed, mis võisid kuuluda hundile. Oh seda pabistamist nüüd!

Puude küljes rippuvad habesamblikud olid märgiks, et metsas on puhas õhk. Jalutuskäigu ajal möödusid lapsed oravate toidutagavarade juurest. Üllatuslikult leiti seened puu otsast, mille oravad olid sinna kuivama pannud. Metsatares veedetud söögipaus oli kosutavaks kehakinnituseks talvisel matkal.

Jalus