fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

2. klasside teatriaasta

09.05.2017

2. klassidel on olnud sellel õppeaastal läbivaks teemaks „Teater“. Selle raames külastati erinevaid teatreid ja etendusi. Näiteks: „Nublu“, „Karlsson katuselt“, „Mardileib“, „Võlur Oz“ ja „Miisu“. Tehti ka ise sügisel teatrit ja kevadel vaadati õpetajate näidendit. 2.b klassil oli võimalus külastada Estonia teatri lavataguseid. Perenädalal osaleti 2.a klassi Loore vanaisa Priit Aimla kutsel Estonia Talveaias toimuval kontsertetendusel „Orkestrimäng“.

Teema võeti kokku kevadlaste sünnipäeval „Teater + kino“. Peol kehastuti erinevateks filmi- ja teatrikangelasteks. Lavastati lühinäidendeid, kuulati erinevaid filmi taustahelisid, prooviti pantomiimtantsu ja reaktsioonimängu „Teater või kino“. Pärast mänge ootas klassides pidulik sünnipäevalaud.

2.b klassi ootab ees veel Kaie Kõrbi Balletistuudio külastus.

Jalus