fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

2. klassidel olid teatrit täis sügiskuud

18.12.2017

2. klasside sügis on kulgenud kiirelt ja toimekalt. 2.a ja 2.b hakkasid juba varakult proove tegeme isadepäevale pühendatud etendusega „Seene varjus“. Etendused pakkusid meeliülendavaid emotsioone nii pealtvaatajatele kui ka esinejatele endile. Vanemad olid laste etteastetest vaimustuses – nagu oleks laval olnud päris näitlejad. Peale etendust söödi laste valmistatud küpsisetorti.

 

Novembri lõpu poole käisid kõik 2. klassid väga õpetlikku etendust „Nublu“ Nuku teatris vaatamas, mis rääkis tuletõrjujatest ja nende vahvast koerast. Paljud vajalikud tedmised said kindlasti meelde tuletatud. Ka saalitäie rahva evakueerimine oli vahvasti etenduse programmi sisse kirjutatud. Lapsed said tublisti ka sellega hakkama.

Jalus