fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

2. novembril algab jalgratturi koolitus

20.10.2023

Audentese erakool peab väga oluliseks, et õpilased liikleks ohutult. Seepärast pakub huvikeskus juba 15. aastat õpilastele alates kolmandast klassist võimalust osaleda jalgratturi koolitusel.

Eesti liiklusseaduse § 148 kohaselt võib jalgratast iseseisvalt sõiduteel juhtida vähemalt 10-aastane isik ning seejuures peab 10–15-aastane isik olema läbinud jalgratturi koolituse ja saanud eksamil jalgratta juhtimise õigust kinnitava juhiloa.

Järjekordse jalgratturi koolitusega alustame 2. novembril. Tund toimub väikeses koolimajas igal neljapäeval kell 15.00–15.45.

Huvilisi koolitab vastava väljaõppe saanud õpetaja Krista Kinkar, kes on ka liiklusteemalise tööraamatu „Mina liiklen ohutult“ autor.

Koolituse läbinud õpilane

  • valitseb jalgratast;
  • oskab ja suudab jälgida liiklust, märkab ja näeb ette võimalikke ohte ning käitub sellele vastavalt;
  • arvestab teiste liiklejatega ja suhtub neisse lugupidavalt;
  • teeb jalgratturi teooria- ja sõidueksami ning saab selle eduka sooritamise korral jalgratta juhtimise õigust kinnitava juhiloa.

Loen jalgratturi koolituse kohta lähemalt
Registreerin lapse jalgratturi koolitusele

Jalus