fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

21 tublit jalgratturit said enda esimese juhiloa

09.06.2020

Pärast eriolukorra väljakuulutamist läks huvikeskus esialgu ooterežiimile: õpilastele ja vanematele anti aega muutunud õppe- ja elukorraldusega harjuda.

Jalgratturi koolituse õpilased said alguses soovituse korrata tööraamatu teemasid ja harjutusteste. Kui aga selgus, et eriolukord pikeneb vähemalt aprillikuu lõpuni, hakkasime otsima uusi lahendusi. Nimelt tuleb jalgratturi koolitusel õppeaasta lõpus sooritada teooria- ja sõidueksam, mille alusel antakse õpilasele jalgratta juhtimise õigus ning jalgratturi juhiluba.

Kuna õpilased olid enne eriolukorda tublisti liiklusteooriat õppinud, oli oluline, et nad saaksid sooritada teooria- ja sõidueksami. Seetõttu jätkasime jalgratturi koolitusega distantsõppel ning lapsed tegid harjutusteste ja sooritasid ka teooriaeksami veebi vahendusel. Selline õppevorm oli uus kogemus kõigile osalistele: lastele, vanematele ja õpetajale.

Järgides kehtestatud piiranguid, said koolitusel osalejad pärast eriolukorra lõppu ära teha ka vajalikud harjutus- ja eksamisõidud. Kõik 21 jalgratturi koolitusel osalejat läbisid edukalt nii teooria- kui ka sõidueksami.

Kiidame kõiki õpilasi, kes jätkasid usinalt õppimist ja eksamiks valmistumist distantsõppel. Suur aitäh ka vanematele, kes olid lastele selles toeks ja abiks. Eriolukord oli väljakutse meile kõigile, aga samal ajal parim näide kooli ja kodu koostööst.

Õnnitleme värskeid jalgratturi juhiloa omanikke. Ohutut liiklemist!

Jalus