fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

24 MEDALIT! Audentese judokad tegid Eesti meistrivõistlustel vägevad esitused

27.01.2019

Audentese Spordiklubi judokad osalesid U18 ja täiskasvanute Eesti meistrivõistlustel ning tegid väga edukad etteasted võites 24 medalit.

Päeva üks kangelasi oli Viljard Lipard (-60kg) kellest sai läbi aegade Eesti noorim täiskasvanute meister 15 aasta ja 51 päeva vanuselt. Lisaks pälvis Lipard kuldmedali ka U18 vanuseklassis. Kaks kuldmedalit sai kaela Grigori Minaškin (100+kg) kes võidutses nii enda kaaluklassis kui absoluutarvestuses.

Kuni 90kg meeste seas ei leidunud konkurenti Klen-Kristofer Kaljulaidile ja kuni 81kg meeste seas Kristjan Tõnistele. Täiskasvanute seas sai kuldmedali veel kaela ka Debora Lehtsalu (-63kg) ja Kristel Naelso (-70kg)

U18 Eesti meistriks tunnistati Timur Lestsenski (-50kg), Elizaveta Korobeinikova (-70kg), Marcus Saksladu (-55kg). Medalitele tulid meie klubi sportlastest veel Maur Kuura, Maria Jakimova, Vilena Arshakyan, Tanner Saar, Tanel Karro, Nika Nedvedskaja, Deniel Nuriev.

2018. aasta parimaks täiskasvanute treeneriks tunnistati meie Vladimir Stepanjan. Audentese Spordiklubi judo osakond valiti Eesti parimaks klubiks nii meeste, naiste kui ka U18 neidude ja noormeeste seas. Lisaks pälvisid veel auhinna Deniel Nuriev ja Kristjan Tõniste kes valiti vastavalt möödunud aasta parimaks kadetiks ja täiskasvanuks. 

Jalus