fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Lastekool

265 lastekooli last kinkisid Audentesele 20. sünnipäevaks omajoonistatud kardinad

19.04.2015

Kolmapäeval, 15. aprillil andsid Audentese lastekooli õpilased ettevõtte juhatuse esimehele Ahto Oravale üle ühistööna valminud kingituse, milleks olid vahvad värvilised kardinad. Audentese 20. sünnipäeva kingituseks õmmeldud kardinate joonistamisel osalesid 265 lastekooli last.

Kardinaid hakati valmistama juba märtsi alguses. Iga lastekooli rühm sai tüki kangast, millele lapsed võisid tekstiilimarkeriga ise meeleolukaid motiive joonistada. Sellise kingituse loomine oli lastele väga põnev ja esmakordne. Neid innustasid ja juhendasid lastekooli õpetajad. Kujundatud kangatükid õmbles kardinateks kokku lastekooli juhataja.

Lastekooli juhataja Karin Pae sõnul otsustati valmistada just kardinad seepärast, et nende tegemisel saavad kaasa lüüa kõik lapsed. Samuti on loominguline tegevus laste arengus väga oluline, see õpetab üksteisega arvestama ja koostööd tegema.

Kardinate valmimine ja ülespanemine tekitas lastes palju ootusärevust ning elevust. „18 meetrist tekstiilimarkeritega kaunistatud kangast õmmeldud kardinad püsivad kaunid ja värvilised mitu aastat. Nii saavad lapsed ka ise oma kätetööd pikka aega imetleda,“ lisas Pae.

„Valminud kardinad on tõeliselt ainulaadsed ja lastepärased ning sobivad suurepäraselt kaunistama lastekooli klasse. Usun, et need pakuvad rõõmu ja innustavad nii praeguseid kui ka tulevasi lastekooli õpilasi ning õpetajaid,“ lausus Audentese juhatuse esimees Ahto Orav.

Jalus