fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

3.–4. klasside õpilased tähistasid kooli sünnipäeva koos Rahumäe põhikooliga

26.05.2015

Audentese-erakooli-sünnipäevadisko_201520. mail kostus kooli aulast kaasakiskuvat muusikat ja sisse vaadates võis näha õhetavatel palgeil tantsivaid lapsi. 3.–4. klasside sünnipäevadisko koos Rahumäe põhikooli lastega oli täies hoos.

Kõik klassid olid ette valmistanud vahvad etteasted. Rahumäe kaunite kunstide klasside tüdrukud esitasid diskomuusika saatel kaasahaaravaid tantsunumbreid. Rahumäe 3.b klassi poisid panid saali rõkkama breiktantsu esitades. Audentese lapsed näitasid oma oskusi rahvatantsus ja peotantsus. Terve 3.b klass oli laval ja keerutas jalga „Oige ja vasemba“ saatel.

Etteastetele järgnes tantsumaraton. Ühtekokku oli saalipõrandal 29 paari, kes 15 minuti jooksul näitasid oma tantsuoskust erinevate muusikastiilide valdamises. Õpetajate ülesandeks oli välja selgitada parimad, mis osutus keeruliseks, sest paljud olid väga omanäolised ja osavad jalakeerutajad.

Sünnipäevadisko lõppedes kõlas viimaseks looks Elina Borni ja Stig Rästa Eurovisioonilugu, mis viis tantsupõrandale kõik lapsed. Peolt lahkuti küll väsinuna, aga õnnelikult.

Jalus