fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

3.–5. klassi õpilased PTKLO kergejõustiku võistlustel

24.05.2018

22. mail toimus PTKLO kergejõustiku võistlused, kus osalesid meie kooli 3.–5. klassi õpilased.

3. klassi õpilased saavutasid pendelteatejooksus 3. koha. Võiskonda kuulusid: Kätriin Reinvald, Isabel Türnpuu, Alessandra-Victoria Jasska, Laara Niilikse, Mirel Masso, Tristan Tamm, Romek Aus, Adrian Solovjov, Henri Tooming, Sebastian Sülluste.

Tüdrukute 60m jooksus saavutas Kätriin Reinvald 1. koha. Poistest saavutas Tristan Tamm nii 60m jooksus kui ka kaugushüppes 3. koha.

4. klassi õpilased saavutasid pendelteatejooksus 3. koha. Võiskonda kuulusid: Mia-Mariette Pankratov, Liis Tishler, Margret Linda Kesa, Anna Septer, Rasmus Raissar, Marvin Varb, Ron Gregor Saribekjan, Markus Lund, Kaspar Lusti.

Mia-Mariette Pankratov saavutas 60m jooksus 1. koha ning kaugushüppes 3. koha.

5. klassi õpilased tulid samuti pendelteatejooksus 3. koha. Võiskonda kuulusid: Hugo Villem Hallop, Henry Joseph Pähkel, Rihard Rannamets, Patrik Türnpuu, Dever Vahter, Henrietta Olak, Lisette Sibul, Grete Maria Half, Karola Trei, Sandra Arak.

Henrietta Olak saavutas kaugushüppes 2.koha.

 

Jalus