fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

3.–5. klasside kombineeritud teatevõistlus pakkus põnevust

10.02.2020

30. jaanuaril toimus järjekordne Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide 3.–5. klasside kombineeritud teatevõistlused. Sel korral oli meie kooli kord seda korraldada koostöös Tallinna Huvikeskusega „Kullo“. Võistlusest võtsid osa 9 kooli, kes kõik panid välja oma võistkonnad, kuhu pidi kuuluma 12 õpilast.

Kavas oli neli teatevõistlust, millest esimeses said õpilased näidata teatejooksu tehnikat ja kiirust, teises hüpitsaga hüppamise osavust, kolmandas saalihoki oskusi ja neljandas võistluses pandi proovile õpilaste visketäpsus.

Võistkonnad andsid endast maksimumi, punktivahed olid väikesed ja liider polnud selge enne viimast vooru. Kokkuvõttes saavutas I koha Tallinna Kristiine Gümnaasium, II koha Kalamaja Põhikool ja III koha Tallinna Lilleküla Gümnaasium. Meie õpilaste võistkond lõpetas võistlused IV kohaga.

Täname kõiki osalejaid.

Jalus