fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

3.b ja 3.c klass külastasid Lilleküla päästekomandot

12.03.2019

Tuleohutuse ennetamisest rääkimist ei saa kunagi olla liiga palju. Meil on ainult üks elu ja on oluline osata seda hoida. Niisiis võtsid 3.b ja 3.c klass 7. märtsil ette külaskäigu Lilleküla päästekomandosse.

Kõigepealt pidid lapsed kahes toas leidma üles kõik tuleohutuse mõistes ohtlikud olukorrad, näiteks katkised juhtmed ja stepslid, tulekolde lähedusse hunnikusse kuhjatud riided ja valesse kohta põlema jäetud küünlad. Veel vaadati koos päästjatega üle ühe korteri plaan ja arutleti, kuidas on kõige mõttekam antud korterist tulekahju korral väljuda. Lõpetuseks sai näha tuletõrjemasinat ning lastel oli võimalus istuda ise kabiinis, panna selga päästja riietus ja proovida hapnikumaski.

Tund päästekomandos möödus kiirelt. Koolimajja tagasi jõudes vaatasid lapsed tuleohutusreeglite kordamiseks veel lühifilmi „Miks see just meiega juhtuma pidi“ ning said täita päästekomandost kaasaantud töölehti.

3.c klassis valmisid ka loovtööd teemal „Kui ma oleksin päästja“. Lapsed kirjutasid nii:

  • Kui ma oleksin päästja, siis peaksin olema 24-48 tundi järjest teenistuses.
  • Ma peaksin olema väga tähelepanelik ja tugev.
  • Ma oleksin valmis igaks olukorraks.
  • Teeksin ka koolilastele koolitusi.
  • Kui päästaksin beebi põlevast majast, siis tunneksin ennast kui kangelane!
  • Päästja elukutse tundub olevat väga põnev.

Täname Lilleküla päästekomandot, kõik vajalikud tarkused said taas meelde tuletatud.

Jalus