fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

3.b klass installatsiooni „100 aastat–100 jalga“ avamisel

26.01.2018

24. jaanuaril avati Miiamilla Lastemuuseumis installatsioon „100 aastat – 100 jalga“. Eesti 100. sünnipäevale pühendatud sajajalgne oli oma erinevate jalgadega huvitav tegelane, kes jutustas lugusid, mis meie riigis on nende aastatega toimunud. Jutte tutvustas muuseumi direktor ja Audentese erakooli ajalooõpetaja Pille Rohtla, kes kutsus ka 3.b klassi sellest üritusest osa saama.

Lapsed said ka ise oma lugusid kirja panna. Eriti põnevaks osutus oma nime ja sünnikoha kirjapanek, sest lõpuks leidsid need koha sajajalgse jala küljes.

Lastel oli pärast pidulikku avamist võimalus tutvuda ka kogu muusemiga. Mängiti vanaaja rollimänge, saadi teada ajaloost. Põnevust jagus tunnijagu ja jutuainet veel järgmistel päevadelgi.

Vaatan TallinnaTV videot

 

Jalus