fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

3.b klass käis värvitehases uudistamas

16.05.2018

Kuidas värvid meieni jõuavad ja millest koosnevad – seda käisid värvitehases uurimas 3.b klassi õpilased.

Algas kõik sellega, et korjati ära mobiiltelefonid, pandi selga turvavarustus ja igaüks pidi kirjutama ka oma nime, et territooriumile läheb. Ranged nõuded said lastele ka kohe selgeks, miks nii tehti. Plahvatusohtlikus tsoonis ongi vaja olla ettevaatlik.

Loomulikult olid kõik poisid väga põnevil, kui said teada, et värvitehases töötamine võib olla eluohtlik just tuleohtlikes olukordades. Õpilastele meeldis üle kõige näha robotit töötamas. See kui kiiresti üks masin töötada võib, pani nii mõnegi imestusest ahhetama. Pakendamisel leidsid lapsed, et mõni värvipakend oli väga jäätisepakendi moodi. Tehase tootmisdirektor aga soovitas seda jäätist mitte proovida – suhu pidi halb maitse jääma

Klass jäi ekskursiooniga väga rahule ja tundus, et õpilased oleksid veelgi rohkem teada tahtnud saada, kuidas töö seal käib.

Jalus