fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

3.b klass pani oma oskused proovile kirjanikuna

11.06.2020

Õppeaasta lõpuks valmis igal 3.b klassi õpilasel enda valmistatud raamat. Raamatuid tehti väga erinevas stiilis. Oli muinasjutte, jutustusi, tõsielujutte, kriminaallugusid. Mitmed lapsed sidusid oma loo koroonaviiruse ja tänapäevaga. Raamatu peategelased olid väga erinevad: kaelkirjak, härjapõlvlane, ükssarvik, mõmmi, saabastega Pihacho, härra Seth, rääkiv puu, mustkunstnik jne. Valmis ka loitsuraamat ja käsiraamat sellest, kuidas rikkaks saada. Kõik lood olid omanäolised ja kaunistatud enda joonistatud piltidega. Lõpuks oli vaja raamat kokku köita. Kuna eriolukord riigis ei võimaldanud kasutada köitmisteenuseid, siis oli iga laps selle omal viisil lahendanud. Kasutati selleks olemasolevaid materjale ja võimalusi. Lõpptulemus oli kõigil kena ja rõõm valminud tööst suur.

Lapsed tõdesid koos, et raamatut teha polnud kerge. Kõige raskem oli teema valik. Kui see oli paigas, siis oli vaja sündmustik loogiliselt ja keelereegleid jälgides kirja panna. Raamatu toimetajateks võeti appi ema ja isa.
Nüüd on igal lapsel enda koostatud vahva raamat, mida suureks saades on tore oma lastele ette lugeda.

Jalus